O firmie
Mama kocha, Mama działa!
 
 
Historia marki Odzież dla Mam rozpoczęła się z potrzeby życiowej, wraz z narodzinami synka. Jako młoda, świeżo upieczona Mama byłam dumna, że karmię piersią, bo dawałam to, co najlepsze swojemu Skarbowi. Publiczne karmienie jednak przerastało mnie i powodowało niepotrzebny stres- szukanie ustronnych miejsc lub szybki powrót do domu.
Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i ułatwić sobie życie. Stworzyłam odzież, która pozwala karmić komfortowo i dyskretnie, a przy tym nadal wyglądać i czuć się kobieco. Pierwsze sukienki testowałam na sobie (do tej pory jestem testerką każdego modelu :) ), później były koleżanki, które były bardzo zadowolone z produktów. W końcu przyszedł czas na pokazanie światu swoich ubrań :) Spotkały się z bardzo dobrym i ciepłym przyjęciem, a grono Mam- bardzo często wracających po kolejne rzeczy- stworzyło swoistą społeczność skupioną wokół marki. 
 
Czasy "worków pociążowych", które Mamy musiały nosić; czasy powyciąganych bluzek lub podnoszenia ubrań, żeby dostać się do piersi mijają bezpowrotnie! 
W Odzież dla Mam znajdziesz ubrania stworzone z myślą o nowoczesnych mamach karmiących. Autorskie projekty, najlepsza jakość materiału, a także konkurencyjne ceny.
Piękne, kobiece ubrania, pozwalające na dyskretne karmienie to spokój i wygoda dla Ciebie i Twojego Maleństwa.
 
W stale poszerzającej się ofercie znajdują się sukienki, tuniki, bluzy, bluzki i koszulki. A że głowa pełna pomysłów, będziesz mile zaskoczona jeszcze nieraz :)
 
Odzież dla Mam została zauważona przez najważniejszą blogerkę piszącą o karmieniu piersią- Hafiję :) Kilka moich propozycji stylizacji znalazło się tu: .....
 
Jestem zawsze otwarta na wszelkie uwagi, rady i sugestie, bo zależy mi na Twoim zadowoleniu. Swoje pomysły konsultuję na etapie projektowania, bo w końcu to Ty będziesz tę odzież nosiła i to Tobie ma ona ułatwiać życie. 
 
Zapraszam,
Marta
Jestem zawsze 
Zawsze możesz licz
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl